دستمال میکروفایبر نیز از الیاف بسیار نرم نوعی نخ ساخته شده است و برای گردگیری یا خشک کردن ظروف خیس بسیار مناسب می باشد. عموما کارکرد دستمال های پارچه ای بسیار بیشتر از دستمال های یکبار مصرف بوده و قابلیت شست و شو و چند بار استفاده کردن را دارند.این دستمال نظافت برای گردگیری لوازم صوتی و تصویری مانند تلویزیون، اسپیکر و بلندگو و…بسیار مناسب می باشد و از خود هیچ پرزی را بر جای نخواهد گذاشت.

 

 

دستمال میکروفایبر از جنس الیاف میکروفایبر ساخته شده و بسیار نرم می باشد.ابعاد دستمال آشپزخانه سه عددی 28 × 28 سانتی متر می باشد که به شکل یک مربع طراحی شده است.ابعاد کوچک و استاندارد طراحی شده برای محصول یعنی اشغال نکردن فضای کم و قرار گیری هرچه بهتر آن در داخل کشو های آشپزخانه.این دستمال نظافت در بسته بندی سه عددی به بازا عرضه و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

 

طراحی های بسیار زیبا از جمله تنوع رنگی در گل های چاپ شده بر روی هر کدام از دستمال ها باعث شده تا نظر بسیاری از خانم ها را به خود جلب کند.قدرت بالا در پاک کنندگی ظروف برای دستمال آشپزخانه سه عددی باعث شده تا خود را نسبت به سایر دستمال در بین مردم محبوب تر کند.یکی از لوازم نظافت منزل که می تواند برای شما زیبایی خاصی را رقم بزند استفاده از این دستمال های رنگی و زیبا می باشد.

 

 

مشخصات کلی محصول:

دستمال آشپزخانه

جنس : میکروفایبر

طرح : گلدار

نظافت صفر تا صد منزل بدون باقی گذاشتن کوچکترین رد و پرز

رنگبندی مختلف و زیبا

بسته بندی سه عددی

ابعاد : 29×29 سانتی‌متر

وزن : 100 گرم